PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MATERIAŁÓW POS I MEBLI WYSTAWIENNICZYCH
STOJAKI PODŁOGOWE • DISPLAY’E LADOWE • SYSTEMY MERCHANDISINGOWE • MEBLE REKLAMOWE
metal • drewno • tworzywo • karton

PL | FR | EN | DE

O FIRMIE – KIM JESTEŚMY

Miletis zapewnia kompleksową ofertę projektowania i wykonywania materiałów wspomagających ekspozycję Państwa produktów we wszystkich punktach sprzedaży.

foto_mil

Od ponad 12 lat Miletis projektuje, doradza swoim klientom oraz czuwa nad całym procesem tworzenia materiałów reklamowych.

Nasze doświadczenie i specjalizacja w projektowaniu materiałów POS pozwala na oferowanie Państwu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, nieszablonowych propozycji, oraz kompleksowej realizacji Państwa projektów.

W Miletis łączymy wszystkie etapy powstawania materiałów reklamowych. Już na samym początku – w momencie projektowania – oferujemy nasze zaangażowanie i pomoc w opracowaniu najbardziej dostosowanych do Państwa potrzeb rozwiązań ekspozycyjnych. W oparciu o Państwa oczekiwania i pomysły nasi graficy stworzą indywidualne propozycje, handlowcy będą służyć pomocą w wyborze odpowiednich materiałów, zaś zespół wykwalifikowanych inżynierów i technologów opracuje najbardziej funkcjonalne rozwiązania, przedstawi je w formie rysunków technicznych i prototypu, a następnie razem z kontrolerami jakości będzie czuwał nad realizacją całej produkcji.

LOGISTYKA

Współpraca ze sprawdzonymi firmami transportowymi, takimi jak Spedigroup, pozwala nam na oferowanie Państwu pomocy w zakresie logistyki.

Gwarantujemy bezpieczną i terminową dostawę. Wyprodukowane materiały reklamowe dostarczamy do wskazanych magazynów na terenie całej Europy.

EKOLOGIA

W naszych produkcjach stosujemy rozwiązania ekologiczne, ponieważ reklama jest ściśle z nimi związana. Używamy papierów i drewna FSC, w druku stosujemy farby i lakiery pochodzenia roślinnego, a metal, który wykorzystujemy do konstrukcji, jest recyklingowalny. Proponujemy Państwu wyjątkową ekspozycję produktów, ale dbamy przy tym o środowisko naturalne – interesuje nas coś więcej niż zysk.

DLACZEGO MY – KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE WSPÓŁPRACY

1. WYSOKA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Współpraca z nami zapewnia wysokiej jakości oraz w pełni profesjonalną obsługę klientów. Możemy to zagwarantować dzięki kwalifikacjom naszych pracowników: grafików, handlowców, technologów i konstruktorów, a także poprzez współpracę z firmą Spedigroup, która obsługuje naszych klientów w zakresie logistyki.

2. WIEDZA I DOŚWIADCZENIE NASZYCH PRACOWNIKÓW

Potencjał Miletis, to obok nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań, przede wszystkim doświadczony i kompetentny zespół. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, którzy są zarówno naszą gwarancją jakości produkcji, jak również wsparciem merytorycznym naszych klientów.

3. ZASTOSOWANIE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala nam na wyjątkową, trwałą, indywidualną ekspozycję produktów klienta zwiększając tym samym rozpoznawalność marki. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym pozwala na szybkie i sprawne ustawienie materiałów reklamowych w miejscach ekspozycji.

4. WSPARCIE W REALIZACJI PROCESÓW

W ramach współpracy z klientem oferujemy pomoc w zakresie projektowania i dostosowywania systemów reklamowych do indywidualnych oczekiwań.

W Miletis tworzony jest cały proces produkcji, uwzględniając spostrzeżenia klientów na każdym etapie realizacji.

5. ZAUFALI NAM NAJWIĘKSI

Zaufały nam zarówno małe jak i średnie przedsiębiorstwa w kraju i zagranicą, oraz międzynarodowe koncerny. Pracujemy dla największych Marek i Firm w Europie – zaufali nam najwięksi! Chcemy pracować również dla Ciebie!

6. NASZE PRACE I POMYSŁY ZOSTAŁY DOCENIONE…

… i wyróżnione już wielokrotnie w międzynarodowym konkursie branżowym Popai Awards.

nagroda

KLUCZOWE DATY

02.2017 –OTWARCIE BIURA HANDLOWEGO W OSTFILDERN, NIEMCY 

08.2015 –ROZSZERZENIE OFERTY O NOWE USŁUGI 

Konfekcjonowanie produktów oraz usługi z zakresu magazynowania

06.2015 – OTWARCIE NOWYCH BIUR I MAGAZYNU W TURZYNIE

06.2014 – DOFINANSOWANIE PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ

Podpisanie umowy o dofinansowanie przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach regionalnego Programu operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 projektu: „Dywersyfikacja działalności spółki Miletis Polska Sp. z o.o. poprzez budowę hali magazynowo – biurowej i zakup środków trwałych”

06.2014 – ROZPOCZĘCIE PRAC BUDOWLANYCH

03.2014 – POPAI AWARDS 2014 – SREBRNA I BRĄZOWA STATUETKA 

Zdobycie srebrnej statuetki w konkursie Popai Awards w kategorii Publishing & Leisure  dla stojaka podłogowego Hachette Livres

Zdobycie brązowej statuetki w konkursie Popai Awards w kategorii ekspozytory na kosmetyki dla stojaka Rimmel Monoprix

03.2013 – POPAI AWARDS 2013 – SREBRNA STATUETKA

Zdobycie srebrnej statuetki w konkursie Popai Awards w kategorii Tekstylia-Moda-Sport dla Totem Sidas

03.2012 – POPAI AWARDS PARIS 2012 – SREBRNA STATUETKA

ZZdobycie srebrnej statuetki w konkursie Popai Awards w kategorii ekspozytory na kosmetyki dla TG Rimmel Monoprix

09.2011 – ZAKUP TERENÓW W TURZYNIE POD NOWE INWESTYCJE

10000m² powierzchni pod budowę nowych biur i magazynów

06.2011 – POPAI AWARDS PARIS 2011 – SREBRNA I BRĄZOWA STATUETKA

Zdobycie dwóch statuetek w konkursie Popai Awards: brązowa statuetka w kategorii Eko koncepcja – stojak Modulook, oraz srebrnej statuetki w kategorii akcesoria ladowe – stojak Nikon naladowy

02.2011 – MODULOOK

Uruchomienie dystrybucji ekologicznych stojaków Modulook

03.2010 – POPAI AWARDS 2010 – ZŁOTA STATUETKA

Zdobycie dwóch prestiżowych nagród w konkursie POPAI AWARDS: Złotej Statuetki w kategorii uroda, ekspozytory na kosmetyki oraz brązowej Statuetki w kategorii materiały, moda, sport.

10.2009 – OTWARCIE NOWYCH BIUR

Otwarcie nowych biur w Joinville Le Pont (Francja)

10.2006 – ODDZIAŁ W POLSCE

Otwarcie oddziału w Polsce

06.2006 – POPAI AWARDS 2006 – SREBRNA STATUETKA

Zdobycie srebrnej statuetki w konkursie Popai Awards za stojak podłogowy Nivea DNAge – Paryż

09.2003 – ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI FIRMY MILETIS FRANCJA

PROJEKTY
Dostęp do galerii

© 2011-2017 MILETIS POLSKA Ltd., Turzyn 191G, 07-221 Brańszczyk, Poland
Tel +48 29 743 00 59, Fax +48 29 743 00 58, Email: miletis@miletis.pl